Spoj se s námi

BusinessTalk MAGAZIN

O nás

BusinessTalk je on-line médium, portál, přinášející v prvé řadě rozhovory s lidmi kolem nás. Jeho podstatou, nosnou myšlenkou je přinášet inspirativní příběhy, inspirativních lidí. 

Hlavním rysem tohoto portálu je přinášet a přenášet rozhovory formou LIVE vysílání.

Kolem nás je mnoho zajímavých a inspirativních lidí a přitom je nemusíme znát z televize, časopisů, dokonce ani ze sociálních sítích. Nemuseli jste o nich slyšet vůbec. Mají ovšem inspirativní příběh. Lidé, kteří se rozhodli pro něco, šli si za tím a věřili tomu, pro co se rozhodli. Ať bylo či stále je jejich motivací cokoliv, jedno mají společné. To je příběh. S tím souvisí inspirace jak pro nás v BusinessTalk, tak i pro mnoho z vás.  BusinessTalk je médiem, které tyto příběhy předává dál.

BusinessTalk je on-line médium, přinášející inspirativní příběhy inspirativních lidí. Lidí kolem nás.

Zakladatelem portálu BusinessTalk je Davida Rewenda, vymyslel formát a jeho hlavní myšlenkou bylo realizovat vše formou LIVE. „Vůbec jsem neměl připraveno, jak na tom mám či budu vydělávat. Byla chuť to realizovat, inspirovat sám sebe a zároveň inspirovat druhé. Chtěl jsem poznat životní cesty druhých a zároveň je hned předávat ostatním.To byla cesta kterou jsem zvolil. V době sociálních sítí, webinářů a dalších „neosobních spojení“, jsem chtěl realizovat projekt, který spojí trendy – on-line, sociální sítě, video a LIVE vysílání, s osobním setkání s lidmi – Face To Face, potkat se osobně“.

BusinessTalk ale dnes už není tím původním projektem. Ještě před samotným spuštěním se tým rozrostl o další kolegy, Anatolij Vasilijev a Jirka Till a součástí týmu je i Tery Wasi, která připravuje rešerše a podklady pro rozhovory. Další 2 lidé přibydou v krátké chvíli. Původní vize se rozšířila a vznikl online portál, médium s dalšími pořady. Dnes v sobě BusinessTalk, s přesným názvem BusinessTalk LIVE!, zahrnuje pořady BusinessTalk, který moderuje David Rewenda, BusinessTalk IN, ten moderuje Jirka Till a jak sám říká „Tohle je snad jediný live pořad o podnikání pro mladé“, BusinessTalk SESSION, což je tematicky zaměřený pořad, kde na jednom místě se potkají odborníci z různých oborů a to opět formou LIVE. Další pořady jsou již vymyšleny a objeví se v krátké chvíli. BusinessTalk se po 2 měsících rozrostl také o on-line magazín s názvem BusinessTalk MAGAZÍN. Ten nyní přináší krátké přepisy LIVE rozhovorů s našimi hosty.

Samotné LIVE vysílání BusinessTalk se realizuje na platformě iOS, živě se nyní vysílá na 4 kamery, ale můžeme využít až sedm kamer. Umožňujeme vkládat do živého vysílání jak titulky, grafiku, popisky tak obrázky a také i videa. Můžeme využít multiview, což je více záběru z kamer najednou. Za projektem nestojí žádní investoři. Pouze náš tým.

Rozhovory s lidmi, co již na své cestě něco zažili, můžete sledovat jak na našem webu www.businesstalk.cz, tak i na YouTube kanálu s názvem BusinessTalk LIVE!. Najdete nás také na sítí Twitter @BusinessTalkCZ (https://twitter.com/BusinessTalkCZ), na Instagramu s názvem BusinessTalkCZ (https://www.instagram.com/businesstalkcz) a nakonec i na LinkedIn pod názvem BusinessTalk (www.linkedin.com/company/businesstalk/).

BusinessTalk LIVE logo    

Nahoru